Załóż bloga Zaloguj sięPrezent na komunię dla siostrzeńca.

Published on 05/13,2018

Maj to miesiąc komunii, w tym roku tego zaszczytu dostąpił mój siostrzeniec. Od dłuższego już czasu zastanawiałam się, jaki prezent mu wybrać. Szukając pomysłów w Internecie można dostać zawrotów głowy. Okazuje się, że najpopularniejszymi prezentami są dziś tablety, konsole do gier, smartfony a nawet drony czy kłady. Ludzie normalnie poszaleli. O ile tablet czy telefon może się jeszcze do czegoś się przydać to pożytku z drona to ja w ogóle nie widzę. Druga kwestia to cena, na razie nie stać mnie jeszcze na kupno kłada, moja górna granica to 500 zł.

komunia

Rozmawiałam z siostrą, czego małemu brakuje, czy może czegoś potrzebuje i okazało się, że jedyne, co mogło mu się przydać to nowe biurko. Krótka narada z bratem i siostrą i dogadane, zrzucimy się z bratem po 500 zł. Resztę dołoży siostra. Teraz tylko, jakie biurko wybrać. Wyprawa po okolicznych sklepach meblowych nie przyniosła większych rezultatów. Były dwa możliwe modele dostępne od ręki, na inne trzeba było czekać ok tygodnia, a komunia była już w następną niedzielę. Kolega podpowiedział mi stronę internetową firmy z Białegostoku oferującej biurka dla dzieci. Wybraliśmy model z serii ergodesk, można zobaczyć tutaj https://ergodesk.com.pl/biurka-dla-dzieci/biurka-ergodesk.  Biurka te są nowoczesne i dostosowane do obecnych potrzeb dzieci. Dodatkową zaletą jest to, że rosną wraz z dzieckiem, dzięki czemu posłużą dłużej. Wybraliśmy model Ferrara z fotelem Bakalawr za niecałe 1400 zł.

biurko dla dzieci

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Z racji tego, że firma jest w naszym mieście i towar dostępny jest od ręki następnego dnia biurko było już u mnie. Zapakowaliśmy je w duże pudło, owinęliśmy papierem z ładną kokardką. Jak mały to zobaczył aż zbladł ze szczęścia. Podsłuchał wcześniej jak rozmawialiśmy na temat kładów i od razu sobie pomyślał, że mu taki kupiliśmy. Z kościoła leciał jak szalony by rozpakować prezent, który zajmował prawie pół pokoju. Trochę się rozczarował, jak zobaczył biurko, ale na szczęście bardzo mu się spodobało.

 


http://www.blogan.pl/trackback.php?id=61446

Prezent na komunię dla siostrzeńca.

 
RANKING STRON. Darmowa reklama w internecie. Darmowe statystyki TOPLISTA. Najlepsza toplista. Ranking. Fajne forum dyskusyjne - ranking forum. Najlepsze fora.